indeks
- uważam, że przez te trzy miesiące politycy PiS dewastowali państwo - mówi w "Salonie politycznym Trójki" posłanka Urszula Augustyn o pierwszych 100 dniach rządu Beaty Szydło.
PR1
Sygnały o nieprawidłowościach w szkole można zgłaszać do pedagoga, dyrektora, samorządu, kuratorium. Jeśli tu nie chce się szukać pomocy, np. ze względu na lokalne układy, wtedy zostaje telefon zaufania - mówiła w Jedynce wiceminister edukacji Urszula Augustyn.
PR1

Konwencja przemocowa w Sejmie. Urszula Augustyn: naszym zadaniem jest chronić słabszych
PR1

Jaka przyszłość polskiego szkolnictwa wyższego? Debata po wyroku TK
PR1

"Rodzina 500+" to wyborcze oszustwo
RK

"Kampania rządzi się swoimi prawami. Jest prawdziwa i fałszywa. Może wyprodukować plastikowego bohatera i pokazać niedoskonałości prawdziwego człowieka. Prezydent Komorowski jest naturalny..."
RK

"Ten rok szkolny przyniósł wiele zmian. Po raz pierwszy sześciolatki tak masowo pojawiły się w szkołach, zadebiutował też darmowy podręcznik dla uczniów" - mówiła posłanka Augustyn w porannej rozmowie Radia Kraków.
RDN Logo
O sytuacji w Tarnowie po zerwaniu koalicji w Radzie Miasta rozmawiają Posłanka Urszula Augustyn (PO) i Kazimierz Koprowski (PiS).
RK

"Oczekuję od Pani Premier, żeby robiła, to co mówi ..."
indeks
- Wizytę pana prezydenta można było wykorzystać do pięknej lekcji wychowania obywatelskiego. Szkopuł tkwi w tym, że jednak mamy czas wyborczy - mówi w "Salonie politycznym Trójki" wiceminister edukacji Urszula Augustyn.
PR1

Według Urszuli Augustyn, akcja CBA w biurze szefa klubu PSL Jana Burego świadczy o tym, że prokuratura działa w Polsce w sposób niezależny od polityki.
mainLogo
8 listopada 2013r. Posłanka Urszula Augustyn była gościem radia Zet. Rozmowa dotyczyła przygotowania polskich szkół na przyjęcie sześciolatków.
rdc radio

Nie mamy takiego ADHD jak PiS i nie próbujemy niczego dyktować ani niczym zawładnąć - powiedziała na antenie RDC Polskie Radio posłanka Urszula Augustyn
PR1
Komentarz do wydarzeń w szkole w Szczodrem.
PR1

Co jest najważniejsze w aferze wywołanej ujawnieniem nielegalnych taśm z udziałem ludzi ze szczytów władzy i jakie powinny być jej konsekwencje dyskutowali uczestnicy Debaty dnia w Jedynce.
RDN Logo
Namioty, koce, konserwy - to niektóre z potrzeb uczestników ukraińskiego Majdanu. Z pomocą przychodzą małopolscy posłowie.
RK

- Nie warto robić rewolucji w gimnazjach - przekonywała na antenie Radia Kraków była wiceminister edukacji i posłanka PO, Urszula Augustyn. Jak podkreślała, rewolucje edukacji nie służą. "W gimnazjach uczą się dzieci w trudnym wieku, przeniesienie ich do innego budynku, problemów nie zlikwiduje" - mówiła posłanka Augustyn w porannej rozmowie Radia Kraków.
tokfm

O bezpieczeństwie w szkole i bezpłatnym podręczniku z Panią redaktor Aleksandrą Pezdą.
RDN Logo
Kopalnia Soli w Bochni świętuje rocznicę wpisu na listę UNESCO. Urszula Augustyn o tym, jak doszło do tego prestiżowego wydarzenia i jak można wykorzystać go do rozwoju nie tylko kopalni ale też Bochni i całego regionu.
RK

"Tarnowską aferę trzeba wypalić żelazem"
indeks
Urszula Augustyn - Wiceminister Edukacji powiedziała w Radiowej trójce, że likwidacja gimnazjów to zły pomysł.
indeks

W walce z dopalaczami ważna jest edukacja
facebook